ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی (Roof Sandwich Panel) نوعی مصالح ساختمانی پیش ساخته است که برای پوشش سقف انواع سوله، ساختمان پیش ساخته، کانکس … استفاده می‌شود.

پانل ساندویچی سقف با استفاده از دو لایه ورق آهنی و یک لایه فوم پلی یورتان در کارخانه کیان پانل تولید می‌شود و به محل پروژه ارسال می گردد.

سقف ساندویچ پانل مستحکم، زیبا و پایدار برای پوشش سقف انواع ساختمان (پیش ساخته، سوله، کانکس و …) قابل استفاده است.

قبل از خرید ساندویچ پانل سقفی می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان کیان پانل بهره مند شوید.

مشاوره تلفنی لیست قیمت پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی چیست

پانل سقفی از دو لایه ورق آهنی و یک لایه فوم ساخته می‌شود که معمولا ورق های آهنی از جنس (گالوانیزه | آلوزینک | آلومینیوم) هستند. ویژگی مشترک ورق های فلزی پانل، مقاومت در برابر رطوبت است؛ اما در این بین ورق آلومینیوم بیشترین مقاومت را در برابر رطوبت دارد.

در ادامه جدول مشخصات فنی ورق ساندویچ پنل سقف در مقابل عوامل بیرونی از جمله (حریق، رطوبت، حرارت، صوت، فشار) را مشاهده می فرمایید.

نمودار اینفوگرافیک مقاومت ورق پانل
مشخصات ورق پانل سقفی

در میان دو لایه ورق آهنی یک لایه فوم قرار می‌گیرد که معمولا از جنس پلی یورتان (کندسوز PUR یا نسوز PIR) است. ساندویچ پانل با سایر فوم های موجود به صورت دیسکانتینیوز تولید شده و معمولا از لحاظ کیفی، عملکردی مطابق با نیازهای کارفرما ندارد.

در ادامه جدول مشخصات فنی فوم ساندویچ پانل سقف (لایه میانی)در مقابل عوامل بیرونی (از جمله: حریق، رطوبت، حرارت، صوت، فشار) را مشاهده می فرمایید.

نمودار اینفوگرافیک مقاومت هسته پانل
مشخصات فوم پانل سقفی

انواع ساندویچ پانل سقفی

پانل های سقفی پیش ساخته دارای انواع مختلفی هستند که بر حسب نوع ورق، طرح ورق (ذوزنقه، کروگیت، شادولاین) و نوع فوم دسته بندی می شوند.

چرا ساندویچ پانل سقفی کیان؟!

  • کاهش هزینه های ساخت و افزایش سرعت اجرا پروژه
  • استحکام و ایمنی بالا، مقاومت در برابر آتش سوزی، زلزله و طوفان
  • بهینه سازی مصرف انرژی و عایق مناسب حرارت و برودت
  • زیباسازی فضای شهرکی با قابلیت استفاده مجدد (مونتاژ و دمونتاژ)
  • حمل و نقل آسان بدون ایجاد ضایعات اضافی در محل پروژه

سقف پانل ساندویچی دارای مزایای بسیاری است، کاربرد ساندویچ پنل سقف: ساخت سوله های صنعتی، تولیدی، انبار، ساختمان پیش ساخته مسکونی، تجاری، اداری و … است.

اجرای پانل های سقف

جهت نصب ساندویچ پانل سقفی هم پوشانی و آب بندی دقیق پانل ها بسیار حائز اهمیت است. به این منظور از انواع اکسسوری و متعلقات نصب ساندویچ پانل مانند فیتر، انواع ورق فلاشینگ تاج، زیر تاج و فوم پلی اورتان استفاده می‌کنند.

تیم نصب کیان پانل، مجموعه ای از افراد حرفه ای و مجرب از نصابان ساندویچ پانل هستند و شما می‌توانید علاوه بر تامین متریال، جهت نصب و اجرای پانل های خود از نصابان کیان پانل نیز کمک بگیرید. همچنین طراحی نقشه های شاپ نیز بر عهده مهندسین تیم فنی کیان پانل است.

تعیین رال رنگی

تعیین ضخامت

تعیین طول ساندویچ پانل

ابعاد ساندویچ پانل سقفی

عرض پانل سقفی 1.08 متر به همراه اورلپ (1 متر مفید) و طول ساندویچ پانل سقفی از 2 متر الی 12.5 متر به سفارش مشتری برش می خورد.

ضخامت پانل سقفی بین 3 الی 10 سانتی متر بسته به کاربری سوله و نظر کارفرما تولید می شود.

گام پانل سقفی کیان

به صورت کلی انواع ساندویچ پانل سقفی از نظر تعداد گام شامل پانل سقفی 3 گام و 4 گام است. مطابق تصویر ساندویچ پنل سقفی کیان به صورت چهار گام تولید میشود که فاصله هر گام 26 سانتی متر و سطح مقطع هر گام 7 سانتی متر است.

ساندویچ پانل سقفی کیان

به طور کلی قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل سقفی بنابر به جنس و ضخامت پانل انتخابی شما محاسبه می‌شود. قیمت ساندویچ پانل سقفی پلی اورتان به دلیل مزایا و کیفیت بالاتر، نسبت به سایر پانل ها بیشتر است.

شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت روز انواع پانل سقفی و خرید این محصول از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در سایت با کارشناسان و تیم فنی کیان پانل تماس حاصل نمایید.

جهت استعلام قیمت نصب ساندویچ پانل سقفی نیز می‌توانید با نصابان معتبر کیان پانل تماس گرفته و با ارائه اطلاعات لازم مانند متراژ سقف، شیب سقف و ارتفاع سقف از قیمت روز آن مطلع شوید.

فرم درخواست مشاوره

    میانگین 5